Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.

Svadobné sety

Svadobné sety sme vytvorili špeciálne pre navodenie nezabudnuteľnej atmosféry na každej svadbe, ktorá sa nezmazateľne vryje do srdca každého hosťa. Naše svadobné sety obsahujú biele lampióny, červené srdcia pre nevestu a ženícha, fixy a kartičky prianí a ako pamiatku na priania hostí novomanželom.

Zámerom je dať každému hosťovi lampión, fixku a kartičku prianí na začiatku svadobnej oslavy. Počas svadby budú mať všetci priestor a čas napísať svoje priania pre novomanželov na biely lampión a to isté na kartičku. Po zotmení sa lampióny so želaniami pre novomanželov vypustia na nočnú oblohu. Kartičky prianí sa pozbierajú a ostanú neveste so ženíchom ako pamiatka na svadobný deň a na svadobné priania od rodiny a priateľov.

Kartičky prianí - na tieto karičky napíšu hostia svoje priani pre novomanželov. Po skončení vypúšťania lampiónov sa pozbierajú a ostanú ako pamiatka pre novomanželov na svadobný deň a na svadobné priania od rodiny a priateľov.

Na výber sme pripravili 3 svadobné sety. Avšak každá svadba je individuálna a ak Vám nevyhovuje žiaden set neváhajte nás kontaktovať a vytvoríme Vám set presne na mieru podľa vašich požiadaviek.

 

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Malý svadobný set
Ideálny pre malé svadby. Náš malý svadobný set obsahuje 20ks bielych lampiónov, 10ks fixie..
26.99€
Stredný svadobný set
Ideálny pre stredne veľké svadby. Náš stredný svadobný set obsahuje 30ks bielych lampi..
39.99€ 34.99€
Veľký svadobný set
Ideálny pre veľké svadby. Náš veľký svadobný set obsahuje 50ks bielych lampiónov, 25..
70.00€ 59.99€
Mega svadobný set
Ideálny pre obzvlášť veľké svadby. Náš mega svadobný set obsahuje 100ks bielych lamp..
139.99€ 119.99€
Lampión šťastia srdce
Lietajúci lampión v tvare srdca pre zamilovaných. Originálny valentínsky darček. Lampi..
1.15€