Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.

Doprava a platba

Možnosti prepravy tovaru a súvisice ceny platné v rámci Slovenska sú nasledovné:

  • tovar doručovaný ako zásielka na dobierku prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s. - v tomto prípade sa k cene objednaného tovaru pripočítava poštovné a balné vo výške 3,5€ 
  • pri objednávke nad 50€ je tovar doručený zadarmo
  • po predchádzajúcom dohovore a jeho potvrdení na e-mailovú adresu obchod@lampionypriani.sk  je možné tovar doručiť i prostredníctvom expresnej služby - spoplatnené platným sadzobníkom expresnej služby

Tovar možno uhradiť nasledovnými spôsobmi        

  • na dobierku prostredníctvom Slovenskej pošty, a.s. -za objednaný tovar sa platí v hotovosti pri preberaní zásielky
  • bankovým prevodom po predchádzajúcej dohode - na objednaný tovar bude vystavená a zaslaná faktúra vo formáte pdf na mailovú adresu zákazníka. Tovar bude expedovaný po pripísaní finančných prostriedkov v prospech nášho bankového účtu.  

          MOŽNÝ OSOBNÝ ODBER V MESTE BANSKÁ BYSTRICA

!!! Dôležité upozornenie !!!

V prípade, že si zákazník objedná tovar na dobierku a nevyzdvihne si ho na pošte do 18 dní od dátumu odoslania objednávky, tak sa nám zásielka vráti spať a nám ako Odosielateľovi vzniknú náklady za odoslanie a vrátenie zásielky.
V prípade, že vytvoríte objednávku a nepríde Vám z pošty oznámenie o uložení zásielky (žltý lístok) do troch pracovných dní odo dňa prijatia emailu oznamujúceho, že Vám bola Vaša objednávka odoslaná, tak nás kontaktute. My Vám následne prepošleme číslo zásielky, s ktorým si Vašu objednávku môžete priamo vyzdvihnúť na Vašej pošte.
 
V prípade nedodržania vyššie uvedených podmienok, je zákazník povinný uhradiť náklady vzniknuté z dôvodu nevyzdvihnutia objednávky.